Likvidace

299,00 

LIKVIDACE BÍLÉ RASY

Autor: Radek Velička
Edice – SAMIZDAT, Svazek 3.
Vydalo nakladatelství Česká expedice v Ostravě roku 2017
jako svou 4. publikaci – 1. vydání. Počet stránek 88.
Distribuce – Česká expedice. Tiskárna – Tisk Pětka, s. r. o.
Copyright © Česká expedice, z. s. – 2017
Obálka, grafická úprava a sazba – Česká expedice
Česká expedice, z. s.
www.cexpedice.cz | info@cexpedice.cz
ISBN: 978-80-906487-3-9

Katalog Národní knihovny

Koupí souhlasíte s obchodními podmínkami.

Skladem

Katalogové číslo: 9788090648739 Kategorie: Štítky: ,

Popis

Doslov

Lukáš Lhoťan

Jsou věci, ve kterých s autorem nesouhlasím, ale plně s ním souhlasím v tom, že islám a muslimové jsou nej-vhodnější masou dnešní doby pro vybudování celosvětové-ho totalitního režimu. Nedivím se tedy tomu, že v Bruselu a u snílku o světovládě je islám tak oblíben.

Naše vymírající stará Evropa byla postavena na syn-téze křesťansko-židovsko-antických idejí. Jako taková byla silnou, svobodnou a dynamicky se rozvíjející. Ale zápas o svobodu člověka nezačal s nástupem osvícenství či Kar-la Marxe. Ten zde byl již dávno před nimi. Ovšem nebyl to ten boj těch jenž ve jménu svobody a rovnosti vyhlazovali celé národy a společenské třídy.

Byl to boj svobodomyslných jednotlivců proti tyranům a těm, kteří snili o likvidaci jednotlivce ve jménu celku. Byl to boj proti různým císařům, králům a poté oligarchům, politikům a státním úředníkům, kteří by nejraději zlikvidovali svobodného kreativního ducha Evropy, aby mohli vybudovat jednotnou socialisticko-kapitalistickou Evropu. A tento boj za svobodu člověka se vede i dnes pro-ti zvrácené ideologii multikulturalismu a neomarxismu.
Věda prokázala, že v našich genech si neseme i paměť předků a možná právě proto potřebují dnešní vládcové Evropské unie a jejich kamarádičkové v zákulisí zlikvidovat naše evropské národy, protože si naše národy nesou ve své genetické paměti vzpomínky na tisíciletí trvající zápas o svobodu člověka proti tyranií. A proto si ne-myslím, že dopadneme podobně, jako severoameričtí indiáni – my dopadneme hůře.

Mocní stojící v zákulisí projektu Evropské unie usilují o to mít jistotu, že nepřežije žádná enkláva nějakého evropského národa z niž by jednou mohla vzejít rekonkvista proti jejich zvrácené ideologií. Až moc dobře se poučili z chyb muslimů v středověkém Španělsku. Proto se nejspíše snaží pomoci masové migrace, šíření islámu a podpory vymírání našich národu skrze ekonomické opatření docílit zničení národa jako takového, aby na nás jednou nezůstala žádná vzpomínka.

Islám je pro takový záměr plně vyhovujícím nástrojem, protože nejen že odmítá vše, co bylo před dobou nastolení islámu, ale i odmítá svobodu jednotlivce a naopak podporuje oligarchistickou tyranií a odmítá také koncept národa. V islámu nemá člověk jiná práva než ta udělané Alláhem a vůdcem muslimů, ovšem vůdce muslimů si nevolí muslimové, ale úzká skupinka muslimských oligarchů a papalášů – a to je přesně to, co se líbí vládcům EU.

Čtenář by si tedy měl vzít z knihy autora jedno zásadní ponaučení – jsme to my dnes, kdo má poslední šanci zastavit zvrácenou ideologií multikulturalismu a šílený plán na likvidaci evropských národů. Pokud my dnes selžeme a nezastavíme je, tak za pár generací již nebudou žádní Češi, Moraváci, Slezané, Poláci či Němci. Bude jen evropský chalifát a vaši potomci budou islamizováni.

Další informace

Hmotnost 134 g
Rozměry 210 × 148 × 4 mm