Sleva

Sex, drogy a islám

139,00  109,00 

SEX, DROGY A ISLÁM
Autor: Doc. Mgr. Martin Konvička, Ph.D.
Vydalo nakladatelství Lukáš Lhoťan v Pstruží roku 2014
jako svou šestou publikaci
Vydání první, brožované
Tisk: agentura gevak, s. r. o.
Sazba: Jan Piszkiewicz
ISBN: 978-80-904932-5-4

Katalog Národní knihovny

Koupí souhlasíte s obchodními podmínkami.

12 skladem

Katalogové číslo: 9788090493254 Kategorie: Štítek:

Popis

O propojení sexu, drog a islámu pohledem Doc. Martina Konvičky

S tím, jak v Evropě narůstá muslimská komunita a na síle nabírá multikulturní agenda a zároveň s nimi se stupňuje odpor původních obyvatel Evropy k těmto ideologiím a představitelům problematického náboženství, stoupá i snaha omezit svobodu slova a práva na vyjadřování pod zástěrkou boje proti xenofobii a rasismu.

U muslimů je tato snaha pochopitelná, lidé jako Martin Konvička totiž odhalují nepravdivost a přetvářku islámské misie a zároveň se věnují zkoumání toho, proč islám přitahuje tolik mladých Evropanů a Evropanek.

Naproti tomu zastánci multikulturalismu lidi typu Martina Konvičky nenávidí proto, že byť jsou kritici islámu ve smyslu rasovém a kulturním multikulturalisty, odmítají zároveň degeneraci a prznění původní myšlenky multikulturalismu skrze islamofilii a nekritickou podporu muslimského přistěhovatelství.

Tato kniha Vám přiblíží problematiku islamizace, feminismu a úpadku naší civilizace, kdy tento úpadek není nutně nevratný, když se Evropané probudí včas, nemusí Evropa, byť už nebude stejná jako dřív, podlehnout islamizaci a degeneraci, ale ře se naopak vytvoří společnost lepší než ta, jaká tu je dnes.

Další informace

Hmotnost 119 g
Rozměry 210 x 148 x 6 mm